Kurumsal

Kobtek Barkod Teknolojileri

2017 Yılından Bu Güne

“Barkod Sistemleri” olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektöründe hizmet veren KOBTEK BARKOD TEKNOLOJİLERİ, 20 yılı aşkın deneyimli personeli ile 2017 yılında faaliyete başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Profesyonel Çözümler

Barkod okuyucu, Barkod Yazıcı, El terminali, Araç Yazıcı Setleri ve Etiket-Ribon satışı ve satış sonrası hizmet desteği ve teknik servis hizmetlerini sunarak üretim, lojistik, perakende, sağlık ve kamu alanlarında bir çok firmaya ürün tedariği sağlamakta ve çözümler üretmekteyiz.

Geniş Ürün Yelpazesi

KOBTEK BARKOD TEKNOLOJİLERİ olarak ürün portfoyümüzü, gelişen teknolojinin izinde devamlı yenilemekte sizlere farklı modellerde Barkod Okuyucular (CCD, laser, endüstriyel tip, Radyo Frekanslı ve Bluetooth Kablosuz), Windows /Android tabanlı El Terminalleri, Barkod Etiket yazıcılar (sabit ve portatif), Barkod yazıcılı teraziler, RFID uygulamaları ve Access Pointler temin etmekteyiz.

Ana menü

×